Koncert Freddie Mercury Experience – Jaroslav Breský

Valašské Meziříčí – T. J. Sokol Valašské Meziříčí pořádá hudební koncert frontmana hudební skupiny Prague Queen, Jaroslava Breského, a to 20. listopadu 2020 od 18:00 hodin v prostorách velkého sálu sokolovny, která se nachází na ulici Sokolská 124.

Více informací o Jaroslavu Breském

Jaroslav Breský je český zpěvák, známý zaměřením na interpretace písní skupiny Queen a podobné barvě hlasu zpěváka Freddieho Mercuryho. Breský se nejen svým zpěvem, ale i imagí stylizuje do zpěváka Freddieho Mercuryho.

Breský je frontman skupiny Prague Queen. Tato skupina interpretuje nejslavnější hity skupiny Queen, je složena z profesionálních muzikantů a hudebníků, kteří pravidelně doprovázejí ikony české i zahraniční scény. Koncert s autentickou produkcí a hudební performancí tak posluchače vtáhne do doby, v níž skupina Queen ovládala stadiony po celém světě.

V letech 2016 a 2017 se skupina představila divákům na halovém turné s názvem České hvězdy zpívají Queen, na němž kromě Jaroslava Breského vystoupil i Kamil Střihavka, David Kraus, David Uličník nebo Vladimír Hron.

Vedle České republiky se Prague Queen představila i v dalších zemích. Například v roce 2018 odehrála dva koncerty v indické Bombaji, přičemž první z koncertů uvedl bratranec Freddieho Mercuryho Jehangir Bulsara.

Prague Queen úzce spolupracuje i s bývalým asistentem Freddieho Mercuryho, kterým je pan Peter Freestone.

Podrobnosti o společensko-kulturním večeru naleznete na Facebooku u události:

https://www.facebook.com/events/815326812338261